sohbet

Sevimsiz.Org Tanıtım MakalesiTeknoloji çağı olarak adlandırdığımız bu dönemde Hemen hemen herkesin evinde olan ve yediden yetmişe herkese hizmet eden İnternet,ilk sırada karşımıza çıkmaktadır. Bulunduğumuz konumdan ayrılmayarak birçok işimizi çözümlediğimiz İnternet aslında kolaylık çağının kapısını bizlere açmıştır diyebiliriz.Öyle ki günümüzde internetsiz kalmak felaket olarak adlandırılmaktadır.

Kimileri iş yerinde kimileri araştırmada kimileri ise boş vakitlerini değerlendirmek için sık sık İnternete başvurur.İnternet doğru ve verimli kullanıldığında bireyin kendini gerçekleştirmesini de kolaylaştırır ama burada dikkat edilmesi gereken konu doğru ve verimli bir şekilde kullanılması şartıdır.

Günlük yaşantımızda kadın ve erkeklerin iş hayatına atılması ve kendilerini o tempoya kaptırması sadece bu hayatı kendi içlerinde yaşamaya başlamaları en büyük sorun olan çevre ile iletişim kurulmasına neden olmuştur. Sohbetin, muhabbetin olmadığı bir dünyanın kapılarını bize açmıştır.

Sohbet: dostça, arkadaşça konuşarak yada yazarak hoş bir vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl anlamına gelir. Peki İnternetin buradaki rolü nedir? Hadi birlikte bu soruyu cevaplayalım

Günümüzde bir çok sosyal medya (Facebook, Twitter, instagram...vb) aracılığı ile sevdiklerimizle, eşimiz, dostumuz,arkadaşlarımız vesaire, sesli ve yazılı olarak iletişim kurabiliyoruz. Bunların yanı sıra İnternet sohbet odaları sayesinde yeni insanlar keşfetme, sohbet etme, canlı radyo imkanıyla müziğin keyfini en zirvede yaşama, radyo yayınlarına katılım sağlayarak kendini sorgusuz sualsiz bunu desem ne olur diye düşünmeden kendini özgürce ifade etme imkanı sağlıyor.

Peki her sohbet odası bu imkanları sağlayabilir mi? Ne yazık ki real hayatımızda oldugu gibi İnternet ortamında da insanların iyi niyetini suistimal ederek sizleri maddi ve manevi olarak zarara uğratacak insanlarla karşılaşabiliriz. Diğer sohbet odalarına garanti veremeyiz ama sevimsiz.org sizlerin en sağlıklı bir şekilde sohbet etmenizi, samimi içten duyguların var oldugu kendinizi hiçbir zaman sanal bir alemde oldugunuzu hissetmeyeceginizin teminatı veriyor. Yapmanız gereken sevimsiz.org sohbet odasına üye olmanız ve yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalamanızdır. Her insan bir kitaptır. Sevimsiz.org sohbet odası ile güzel bir kütüphane kurmaya ne dersiniz? Saygılarımla.

Byn KartaneSiBilgisayadan

Sizde bilgisayarınızdan bağlanıp sohbetin tadını rahatca çıkarabilir, radyo dinleyebilirsiniz.

Telefondan

Dilediğiniz yerden istediğiniz şekilde telefonunuzdan bağlanıp sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Anında Sohbet

Sizde anında sohbetin en iyi şekilde keyfini almak, hazzını yaşamak istemez misiniz?

Telefon uygulması ile
anında bağlanın

Hemen telefonunuza indirip dilediğiniz yerden anında sohbetin tadını çıkarmaya bakın.

Sık Sorulan Sorular

Hayır sohbete katılmak ücretsizdir..

Kanal içerisinde /ns register nickiniz şifre email şeklinde kayıt edebilirsiniz..

Sitemiz 18 yaşından büyükler içindir. 18 yaş altındaki kişilerin girmesi yasaktır.

Sevimsiz
Kategoriler

Sohbet
Chat
Arkadaşlık

İletişim

Email: Sevimsiz@sevimsiz.net